Nový příběh - Dopisy z písečných dun

29. října 2015 v 14:25 | Tanith |  Dopisy z písečných dun
Začala jsem psát svou první blogovou povídku na pokračování. Zatím nevím, jaký bude mít rozsah, takže dost dobře může skončit po třech dílech, stejně jako po patnácti. Zatím vkládám jen hrubý nástin děje. Budu vám hrozně moc vděčná, když si ho přečtete a sdělíte mi své názory v komentářích. To je prozatím všechno, děkuji za pozornost.

Dopisy z písečných dun
Děj: Verchi je průzkumnice, zkoumající se svou výpravou Karnagskou poušť. Jednoho dne v písku náhodou objeví nevídaný poklad - těžkou okovanou truhlici. Když ji však otevře, nenajde nic, než jeden neotevřený dopis a k němu přiložený doposud živý kvítek. Jak mohl takovou dobu vydržet a nevysušit se? A kde se vůbec vzal na poušti, kde už tisíce let nic neroste? Verchi se pustí do bádání a shledává, do jakého nebezpečí se to dostala. Dokáže napravit křivdu, která se odehrála dávno před tím, než se narodila? Povede se jí vrátit srdce otroka jeho snící paní, nebo to bude ona, kterou stihne trest?
Poznámka: Psáno z první osoby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ki Ki | E-mail | Web | 9. listopadu 2015 v 11:05 | Reagovat

I ty tři díly by z mého pohledu byly úspěch xD (v životě jsem totiž nedokončila delší příběh...)
Tvůj nápad mi přijde opravdu originální, ale zatím moc nevím, co si o něm mám myslet - tak jsem také hlasovala v anketě. Neznamená to, že číst nebudu, naopak se hned do čtení jdu hned pustit, když už jsou dvě kapitoly na světě xD
Jsem hlavně zvědavá, jak to bude třeba s popisem okolí, poušť by mohla být zajímavá. A pak jsem samozřejmě zvědavá i na samotný celý děj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama